Wózki medyczne od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
691

Firma EURO-MEDICAL od ponad 10 lat cieszy się waszym zaufaniem. W przeciągu tych lat z małej firmy staliśmy się liderem w sprzedaży sprzętu medycznego i aparatury medycznej na rynku polskim.  Kooperujemy z krajowymi producentami ale pośród grona naszych dostawców jest także wiele zagranicznych firm, liderów światowych w zakresie wytwarzania sprzętu oraz aparatury. Dzięki nim nasz zespół pracowników jest ciągle szkolony poszerza swoją wiedzę i umiejętności, a nasza oferta zawiera nowinki z całego świata. Importujemy dla was wyroby z całego świata regularnie rozbudowując naszą ofertę. Na naszej stronie internetowej  znajdziecie Państwo wyroby z grupy sprzętu jak: łóżka medyczne, wózki do przewozu chorych w pozycji leżącej jak i wózki inwalidzkie, szafki przyłóżkowe drewniane oraz metalowe, wózki anestezjologiczne, wózki reanimacyjne, fotele do pobierania krwi, lampy medyczne, chłodziarki na leki oraz szczepionki oraz wiele innych. Ponadto mamy sporą ofertę aparatury medycznej: monitory pacjenta, aparaty ekg, pulsoksymetry, ssaki medyczne, elektrokardiografy, koncentratory tlenu, pompy objętościowe, defibrylatory. Ofertę naszej firmy znajdziesz na www.euro-medical.pl .

Sklep medyczny EURO-MEDICAL – sprawdź ceny kardiotokografów

Całość oferty znajdziesz – euro-medical.pl . Zapraszamy do obejrzenia naszej pełnej oferty na stronie internetowej www.euro-medical.pl Zapraszamy was do skorzystania z dostępnej na stronie firmowej formy kontaktu dzięki usłudze czat, dzięki niemu możemy na żywo odpowiedzieć na Państwa pytania. Każdego odbiorcę traktujemy indywidualnie starając się sprostać jego potrzebom. Nasi eksperci pomogą tobie w wyborze najlepszego sprzętu czy aparatury. Kierujemy się Państwa oczekiwaniami, wymaganiami, budżetem, chcemy także realizować zamówienia w minimalnym czasie. Posiadamy magazyn i utrzymujemy regularnie wysokie stany magazynowe. Nasi specjaliści i sprzedawcy już czekają na kontakt z Państwem. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie całościowo zaopatrywać jednostki medyczne. Regularnie dostarczamy nasze towary do państwowych szpitali, prywatnych klinik, przychodni, gabinetów lekarskich czy domów pomocy społecznej, jak również zaopatrujemy odbiorców indywidualnych w niezbędny sprzęt potrzebny do opieki ich najbliższych pozostających  w domach. Na naszej stronie firmowej możecie Państwo zapoznać się z naszymi listami referencyjnymi. Odbiorcy polecają nas jako rzetelnych partnerów w biznesie w zakresie dostaw sprzętu medycznego i aparatury medycznej.  Mamy swój team serwisowy, toteż trudności ze sprzętem, czy aparaturą medyczną rozwiązujemy od ręki.

Zapraszamy ciebie do współpracy z EURO-MEDICAL, dzięki nam będziecie Państwo spokojni o realizację zamówień sprzętu medycznego i aparatury medycznej do Waszej placówki.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.