Profesjonalny księgowy w twojej firmie dzięki portalowi Znany Księgowy.

0
905

Warto jest współpracować z biurem rachunkowym Znany Księgowy ponieważ zatrudnia on najlepszych ekspertów w dziedzinie księgowości. Przekonaj się sam startując współpracę z naszym biurem. Współpracujemy z najlepszymi biurami rozliczeniowymi w całej Polsce. Jesteśmy w częstym kontakcie z najlepszymi, doświadczonymi księgowymi. Biuro podatkowe Znany Księgowy funkcjonuje od 2000 roku. Głównym celem działalności jest satysfakcja naszych klientów. Nasza firma została założona przez osoby posiadające kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w  trakcie pracy w  bankach i dużych podmiotach gospodarczych. W naszej codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem klienta. Jesteśmy   elastyczni. Umiemy szybko dostosować się do warunków w jakich pracujemy. W naszym kraju jest to niezbędne ze względu na często zmieniające się przepisy prawa.

Zakres usług księgowych proponowanych przez nasze biuro rachunkowe

Oferta biura rachunkowego skierowana jest do małych i średnich firm z całej Polski, zarówno tych które zaczynają drogę na rynku, jak również tych z wieloletnim doświadczeniem. Naszą ofertę cenową kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właściciel firm oraz przedsiębiorstw. Nasza oferta obejmuje: zryczałtowane formy opodatkowania; ocena dokumentów sprzedaży pod względem formalnym oraz księgowym; prowadzenie ewidencji sprzedaży; przygotowanie ewidencji dla potrzeb podatku vat; przygotowanie wydruków wspomagających wyliczenia dla celów podatku zryczałtowanego i określania jego wysokości; prowadzenie ewidencji majątku trwałego; sporządzanie wyliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych dla pracowników zleceniodawcy; sporządzanie deklaracji podatkowych dla podatku vat i rocznej dla podatku dochodowego od osób fizycznych; podatkowa księga przychodów i rozchodów; codzienne ewidencjonowanie operacji gospodarczych; sporządzanie comiesięcznych wydruków księgi; opracowanie ewidencji majątku trwałego firmy; sporządzanie wyliczeń dla celów podatku dochodowego od osób fizycznych, właścicieli oraz pracowników; przygotowanie deklaracji podatkowych dla podatku vat oraz rocznej dla podatku dochodowego od osób fizycznych; sporządzanie oraz wysyłka plików jpk. W czasie współpracy warunki można zawsze zmieniać, zawsze dostosujemy się do wymagań naszych klientów. Tanie usługi księgowe. Poznaj ceny i cenniki za usługi w kilku biurach rachunkowychhttps://znany-ksiegowy.pl  .

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.