Akcesoria detailingowe – jakie wiadro do mycia auta wybrać?

0
715

Gruntowne odświeżenie samochodu możliwe jest tylko wtedy, gdy wybierzemy sprawdzone akcesoria detailingowe. W pierwszej kolejności trzeba zadbać o właściwe wiadro. To niby banalna rzecz, ale niezwykle istotna, aby nasz samochód prezentował się godnie na szosie i na podwórzu przed domem. Wybierając akcesoria do auto detailingu, warto na początek skupić się na wiadrach. Jakie wiadro będzie najlepsze do detailingu samochodu osobowego?

Akcesoria detailingowe – pojemne wiadro daje wiele możliwości

Prezentowane w naszym sklepie internetowym akcesoria detailingowe w postaci wiader wyróżniają się szczególną jakością techniczną dzięki:

  • solidnemu materiałowi wykonawczemu, metal lub tworzywo sztuczne
  • metalowym rączkom, dzięki którym można z łatwością przenieść w wiadrze wiele litrów wody
  • różnorodnej gamie kolorystycznej do wyboru – żółty, szary lub czarny
  • widocznemu z przodu napisowi wraz z logo
  • sporej pojemności, sięgającej nawet 20 litrów
  • praktycznej i czytelnej miarce wydrukowanej z boku, dzięki czemu przy przygotowaniach do mycia auta nie pomylimy proporcji
  • możliwości korzystania z pokryw oraz specjalnie zaprojektowanych separatorów brudu

Akcesoria detailingowe – bogate zastosowanie wiader

Inwestując w akcesoria do detailingu, łatwo zauważyć, że w wielu przypadkach nie są one zbyt dużej wielkości, przez co często się gubią. Dobrze byłoby więc przechowywać je w jednym miejscu. Gdy wiadro pozostaje suche na półce, bez problemu można w nim przechowywać drobniejsze akcesoria do pielęgnacji samochodu, a więc wszelkiego rodzaju gąbki, mikrofibry, pędzelki detailingowe, aplikatory, sprzęt do glinkowania, rękawice czyszczące. Z pewnością akcesoria detailingowe przechowywane w jednym miejscu rzadziej się gubią, nie przedostają się w ręce innych, nieupoważnionych do kontaktu z nimi osób, również dzieci. Po skończonym procesie czyszczenia w wiadrze pomieścić można narzędzia wraz z kosmetykami samochodowymi, ustawić w rogu domowego warsztatu lub na obszernym regale tuż obok narzędzi.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.